HAKKIMIZDA

Testinvite Online Ölçme Değerlendirme Sistemi

Ölçme-değerlendirme süreçlerinin daha adil ve liyakatı önceleyen bir toplum yarattığına inanan bir ekip olarak, ölçme-değerlendirme süreçlerinin uygulanmasının daha yaygın, kolay, verimli ve güvenli gerçekleşebileceği ürünler geliştirmek için çalışıyoruz.

Testinvite Hakkında

 • Kuruluş 2019
 • Çalışan Sayısı 10-20
 • Endüstri Yazılım

Testinvite, 2019 yılında hizmet vermeye başlamış bir ölçme-değerlendirme uygulamasıdır. Bugün 70'den fazla ülkeden, 15.000+ müşterimiz, seçme, yerleştirme, ölçme ve değerlendirme süreçlerini uygulamamızı kullanarak gerçekleştirmekte.

Testinvite, merkezi İstanbul'da olan şirketimiz tarafından geliştirilmekte, A.B.D. Delawere eyaletine kayıtlı şirketimiz ile de uluslararası satış sürecini yönetmektedir.

info@testinvite.com

+90 533 357 49 19

+90 546 155 55 40

Ölçme-Değerlendirme Hizmetlerimiz

 • 2015 yılından beri bilgisayar sistemleri üzerinden uzaktan, online veya offline test, sınav ve envanter uygulama yazılımları geliştiriyoruz.
 • Başarı testleri, tarama testleri, kişilik envanterleri, psikometrik testler, psikolojik testler, eğitim öncesi ve sonrası testleri, yetenek testleri, dil seviye belirleme testleri vb. hazırlamanıza ve uygulamanıza imkan sağlıyoruz.
 • Kurumların işe alım, terfi, şirket içi eğitim ve sertifika süreçleri, uzaktan eğitim gibi birçok alanda ölçme ve değerlendirme süreçlerini liyakata uygun ve güvenli bir şekilde yönetebilmelerini sağlıyoruz.
 • Sınavların güvenli uygulanabilmesi için, canlı gözetmenlik, eş zamanlı izleme, kamera kaydı, ekran kilidi, ekran kaydı, süre limitleri, ileri-geri gitme kısıtlamaları, rastgele sıra karıştırma gibi sınav güvenliğini arttırıcı birçok özellik sunuyoruz.
 • Gerçekleştirilen sınavlardan azami seviyede rapor ve analiz elde edebilmenizi sağlıyoruz
5+

yılda

15.000+

müşteri

1M+

sınav uygulandı

Kurucumuzun Mesajı

Testinvite'ın Kurucusu Mustafa Ekim'in Fotoğrafı

Test Invite, test, sınav ve envanter uygulama süreçlerinizi online ve uzaktan gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan, uçtan-uca bir ölçme-değerlendirme sistemidir.

Testinvite’ın web uygulaması sayesinde, birçok türde soru hazırlayabilir, kendi soru, madde ve içeriklerinizi soru bankanızda saklayabilir; farklı tür ve konularda test, sınav ve envanterler oluşturabilir; adayları sınavlarınıza davet edebilir, sınav sürecinizi uçtan-uca yönetebilir, katılımcıları eş-zamanlı gözetleyebilir, sınav sonuçlarını tarafsız ve liyakatı önceleyen yöntemler ile değerlendirerek çok detaylı raporlar elde edebilirsiniz.

Kullanıma hazır profesyonel test ve envanterlere ihtiyacınız var ise, birçok yetkinliğin ölçümüne yönelik hazırlanmış psikometrik testlerin bulunduğu test kütüphanemizden yararlanabilirsiniz. Öte yandan, gelişmiş sınav hazırlama editörümüz sayesinde kendi testlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Testinvite ile aynı anda on binlerce kişiyi eş zamanlı olarak modern, güvenilir ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir sınava tabi tutabilir; canlı izleme ve gerçek zamanlı gözetim alt yapısı sayesinde, değerlendirme süreci üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz.

Sınav sürecini daha güvenli hale getirmek ve akademik dürüstlüğü koruyabilmek için uygulamada, web kamerasıyla video kaydı, ekran kaydı ve ekran kilidi, gezinme kısıtlamaları, süre limitleri, sıra karıştırıcılar, soru havuzundan rastgele soru seçimi gibi özellikler bulunmaktadır.

Testinvite, detaylı düşünülmüş ve geliştirilmiş yüzlerce özellik barındırır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, her ay yeni özellikler geliştirilmeye devam etmekte ve kullanıcıların erişimine sunulmaktadır. Sistem, LMS veya ATS gibi diğer yazılımlar ile kolaylıkla entegre olabileceğiniz bir API sağlamaktadır. Buna ek olarak, firmanızın ihtiyaçlarına yönelik daha fazla özellik geliştirilmesine ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Testinvite’ı herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın ücretsiz deneyebilir, hemen giriş yaparak sistemi incelemeye başlayabilirsiniz. Deneme süreci boyunca bizlerden canlı-destek veya demo talep edebilir; telefon, whatsapp, canlı sohbet veya e-posta aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Çözüm uzmanlarımız ihtiyaçlarınızın Testinvite sistemi ile nasıl karşılanabileceğine ilişkin yol gösterebilir.

TestInvite’ın ihtiyaçlarınızı karşıladığına ilişkin tam bir kanaat getirdikten sonra, satış temsilcilerimiz ile iletişime geçerek satın alma sürecini başlatabilir, aynı-gün satın almayı tamamlayabilirsiniz. Testinvite, basit, şeffaf ve esnek ücretlendirme yöntemleri sunar; uzun süreli taahhütler vermek zorunda kalmaz, beklenmedik masraflar ile karşılaşmazsınız.

Testinvite, aralarında 70’den fazla ülkeden işletmeler, kuruluşlar ve eğitim kurumlarının yer aldığı 15,000’den fazla müşteri tarafından işe alım, terfi, uzaktan eğitim, belgelendirilme, sertifikasyon, deneme sınavları, giriş ve bursluluk sınavları ve benzeri birçok alanda kullanılmaktadır. Her ay yeni müşteriler kazanarak çözümlerimizi arttırmaktayız.

Umarım bu sizlerle tanışmak için kısa ve hoş bir giriş olmuştur. Aklınıza takılabilecek her türlü soru için lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mustafa Ekim

Kurucu

Ödüllerimiz

Capterra Best Value Badge in Exam Software Category GetApp Functionality Badge in Exam Software Category SoftwareSuggest Badge for Best Software in 2021

Kısa Tarihimiz

 • Testinvite ekibi 10 kişiye ulaştı.
  Kasım, 2021
 • Testinvite Ölçme Değerlendirme Sistemi, binlerce kişiye eş zamanlı sınav yapmada yaşanabilecek gecikmeleri azamiye indiren yeni sunucu mimarisini yayına aldı.
  Temmuz, 2021
 • Faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı 60’ı aştı.
  Mart, 2021
 • Türkiye, İstanbul İhtisas Serbest Bölgesinde, Bakırköy şubemiz açıldı.
  Kasım, 2020
 • 250. müşterimiz aramıza katıldı.
  Ekim, 2020
 • A.B.D.’nin Delaware eyaletinde kurulan Kutupsoft Inc., Testinvite’ın uluslararası satış operasyonunu yönetmeye başladı.
  Temmuz, 2020
 • Testinvite, İspanyolca dilinde tam hizmet vermeye başladı.
  Nisan, 2020
 • 100. satışımızı gerçekleştirdik.
  Mart, 2020
 • Ford Motor Company Testinvite Online Ölçme Değerlendirme Sistemi'ni kullanmaya başladı.
  Şubat, 2020
 • Testinvite, beta sürecini tamamlayarak ilk kararlı sürümünü yayınladı.
  Haziran, 2019
 • Profesyonel ve kullanıma hazır testlerin satılıp alınabildiği Test Pazaryeri yayına alındı.
  Mayıs, 2019
 • İlk müşterimiz, ödeme yaparak Testinvite kullanmaya başladı.
  Nisan, 2019
 • Sınav esnasında kamera kaydı ve ekran kilidi seçenekleri kullanımına sunuldu.
  Mart, 2019
 • Testinvite web sitesi ve uygulaması beta olarak yayın hayatına başladı.
  Ocak, 2019

Sorunuz mu var?

Nasıl yardımcı olabileceğimize ilişkin konuşmak isteriz.

Testinvite ile iletişime geçen bir müşteri ilüstrasyonu