Powerful Assessments That Scale
Select your plan and boost your assessment capacity anytime by purchasing extra credits
Kullanıma göre ödeme

Basit senaryolar için harika bir başlangıç!

$37 aylık

Yılda $450 olarak faturalandırılır
Test Kredileri Dahil 2,000 kredi
Depolama Banka Soruları 250 Kendi Testleriniz 5 Takım Arkadaşları 2
Destek Sağlayan e-posta
Esas

Gelişmiş değerlendirmeler için temel özellikler

$79 aylık

Yılda $949 olarak faturalandırılır
Test Kredileri Dahil 2,000 kredi
Depolama Banka Soruları 1000 Kendi Testleriniz 20 Takım Arkadaşları 5
Destek Sağlayan e-posta
Uzman Rehberlik
Gelişmiş

Uzman rehberliği ile ileri senaryoları açın

$159 aylık

Yılda $1908 olarak faturalandırılır
Test Kredileri Dahil 2,000 kredi
Depolama Banka Soruları 10.000 Kendi Testleriniz 100 Takım Arkadaşları 10
Destek Sağlayan e-posta & canlı
Kurumsal

Vizyonunuz, özel yaklaşımımız

BİZİMLE KONUŞUN

Özel Anlaşmalar Kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uyacak şekilde yasal şartları ve koşulları özelleştirin.
Dedike Hesap Temsilcisi Doğrudan iletişim hattından faydalanın
Özel Geliştirme Özel çözümleri keşfetmek için teknik ve ürün ekiplerimizle görüşmeleri başlatın.
Ile başlamanın harika bir yolu Testinvite
Kendi içeriğinizi oluşturun
25 test sorusu oluşturun, 1 özel test oluşturun ve bir takım arkadaşı hesabı oluşturun.
Hazır testler
Hızlı keşif için hazır ücretsiz testleri kullanın
Ücretsiz danışmanlık
25 test sorusu oluşturun, 1 özel test oluşturun ve bir takım arkadaşı hesabı oluşturun.
Tüm test özellikleri
Hızlı keşif için hazır ücretsiz testleri kullanın

Kredi Paketleri

Tüm planlar 2000 kredi içerir. Gerektiğinde daha fazla kredi satın alın. daha büyük miktarlarda alındığında kredilerde indirim alın. Daha fazla bilgi edinin
500 ile 4.999 kredi arasında 0.9$/credit
500 credits $450
5.000 ile 19.999 kredi arasında 0.5$/credit 44% indirim
5.000 credits $2.500
20.000 ile 99.999 kredi arasında 0.3$/credit 61% indirim
20.000 credits $7.000
100.000+ kredi 0.2$/credit 78% indirim
100.000 credits $20.000

Yıllık Bütçenizi Hesaplayın

Your yearly spending depends on your chosen plan and any extra credits you may need. The number of tests you conduct per year and the security options you enable will determine the amount of credits you'll need.
ekstra seçenekleri seçin
web kamerası
Ekran
Aldatma Tespitleri
Kilitli Tarayıcı
Toplam {{ customTestCreditCost }} kredi her test için
ÖZET
Planınız içerir {{ templateContent.planBasics.includedCredits.toLocaleString('en-US') }} kredi
Gereken Krediler ({{ customTestCreditCost }} x {{ positiveNoOfTestings }}) {{ (customTestCreditCost * calculator.noOfTestings).toLocaleString('en-US') }} kredi
Planınız içerir {{ templateContent.planBasics.includedCredits.toLocaleString('en-US') }} kredi
Ekstra Krediler {{ ((customTestCreditCost * positiveNoOfTestings )-( templateContent.planBasics.includedCredits)) }} kredi
Kalan Kredi Bakiyesi {{ (templateContent.planBasics.includedCredits - (customTestCreditCost * calculator.noOfTestings)).toLocaleString('en-US') }} kredi 0 kredi
yapabilirsin {{ ((templateContent.planBasics.includedCredits -(customTestCreditCost *calculator.noOfTestings))/(customTestCreditCost)).toFixed(0).toLocaleString('en-US') }} testler
FATURALANDIRMA
{{ templateContent.planBasics.name }} plan ${{ templateContent.planBasics.costPerYear.toLocaleString('en-US') }}
Ek krediler ${{ templateContent.extraCost.toLocaleString('en-US') }}
Toplam ${{ templateContent.totalCost.toLocaleString('en-US') }}
5,000'DEN FAZLA KURULUŞA KATILIN Dünyanın dört bir yanındaki şirketler ve kuruluşlar güvenir TestInvite.
Sıkça Sorulan Sorular

Başlamak çok kolay! Ücretsiz deneme sürecinize bir hesap oluşturarak başlayın. Bu, ürünümüzün özelliklerini kendi hızınızda keşfetmenize olanak tanır. Hazır olduğunuzda, ihtiyaçlarınıza en uygun abonelik planını seçmeniz yeterli.


TestInvite, farklı test ihtiyaçlarına ve hacimlerine yönelik basit, esas, gelişmiş ve kurumsal olmak üzere katmanlı abonelik planları sunar. Her plan, bir dizi özellik ve işlevsellik ile birlikte test yapmak için başlangıçta 2000 kredi tahsisini içerir. Kredileriniz tükendiğinde, kolayca kredi paketleri satın alabilirsiniz.


Bir TestInvite kredisi, sistem içinde bir tür para birimi olarak işlev görür. Her kredi, bir adayla bir test yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, kredileriniz değerlendirmeleriniz sırasında gelişmiş güvenlik özelliklerini etkinleştirmek için kullanılır. TestInvite hesabınızda bir kredi bakiyesi bulunmaktadır. Bir test gerçekleştirdiğinizde, sistem kullanılan güvenlik özelliklerine bağlı olarak uygun kredi sayısını düşer. Kredileriniz tükendiğinde, test etmeye devam etmek için ek kredi paketleri satın alabilirsiniz.


İhtiyacınız olan kredi miktarı, yılda gerçekleştirmeyi planladığınız test sayısına ve her bir test sırasında kullanmak istediğiniz güvenlik özelliklerine bağlıdır. Tam kredi gereksiniminizi hesaplamak için, bu sayfanın üstünde bulunan kullanışlı TestInvite Kredi Hesaplayıcısını kullanabilirsiniz. Tahmini test sayısını ve tercih ettiğiniz güvenlik özelliklerini girin, hesaplayıcı otomatik olarak ihtiyacınız olan kredi miktarını belirleyecektir.


Evet, kredi paketlerinde miktar bazlı indirimler sunuyoruz. Satın aldığınız kredi paketi ne kadar büyük olursa, kredi başına yapılan indirim o kadar fazla olur. Mevcut kredi paketlerimizi ve bunların karşılık gelen indirimlerini görmek için lütfen bu sayfanın üstünde bulunan Kredi Paketleri bölümünü ziyaret edin.


Destek hizmetlerimiz, seçtiğiniz abonelik planına göre değişir. Basit ve Esas planlar için, sorularınızla ilgili zamanında yardım almak için e-posta desteği sunuyoruz. Gelişmiş veya Kurumsal planlarımızdan birindeyseniz, ayrıntılı rehberlik ve sorun giderme için e-posta desteğinin yanı sıra canlı toplantılar düzenleme seçeneği de sunuyoruz.


Bilinen tüm kredi kartlarını kullanarak kolaylıkla abonelik ve kredi paketi satın alabilirsiniz. Banka havalesi yoluyla ödemeyi tercih ederseniz, yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.


TestInvite ekibi olarak veri gizliliğini çok ciddiye alıyoruz. GDPR uyumluyuz ve bilgilerinizi korumak için güçlü güvenlik önlemleri kullanıyoruz. Bu önlemler arasında veri şifrelemesi (tüm hassas veriler depolama ve iletim sırasında şifrelenir), güvenli tesisler (sunucularımız kısıtlı erişime sahip güvenli tesislerde bulunmaktadır), çalışan erişim kontrolleri (veri erişimi ihtiyaç duyulan kişilere yetkilendirilmiş personelle sınırlıdır) ve düzenli veri silme (talep üzerine veya belirli bir süre sonra kişisel verileri sileriz, düzenlemelere uygun olarak). Veri koruma uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin.


Kesinlikle! Ücretsiz bir deneme sunuyoruz. Kredi kartı olmadan kaydolabilir ve ürünün özelliklerini keşfedebilirsiniz. Değerlendirme ihtiyaçlarınızla ilgili daha fazla rehberlik isterseniz, ücretsiz bir danışmanlık ve demo oturumu için satış temsilcilerimizden biriyle iletişime geçin.


TestInvite, aynı anda binlerce test katılımcısını idare edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bulut tabanlı sistemimiz, yüksek trafiği karşılamak için otomatik olarak ölçeklendirilir, böylece sorunsuz bir deneyim sağlanır. Ayrıca, test katılımcılarını gruplara ayırma, gerçek zamanlı süreç izleme ve kapsamlı kopya çekmeyi engelleme gibi araçlar sunuyoruz; bu sayede değerlendirmelerinizin güvenilirliğini, çok sayıda katılımcıyla bile koruyabiliyoruz.


Evet, bütün sınavı sizin için yönetebiliriz. Bu hizmetle ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen satış ekibimizle info@testinvite.com adresinden iletişime geçin. Değerlendirmenizin kurulumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa size yardımcı olacaklardır.


TestInvite'ı sürekli olarak geliştirmeye açığız ve geri bildiriminizi bekliyoruz! Ürünümüzle güçlü bir uyum sağlayacak özellik istekleriniz varsa, bunları tartışmaktan mutluluk duyarız. Önerdiğiniz özellikler, geniş müşteri tabanımız için değer kattığı sürece, TestInvite'ı geliştirmek için özel geliştirme seçenekleri sunuyoruz. TestInvite'i ihtiyaçlarınıza daha da uygun hale getirebilecek özel çözümleri keşfetmek için lütfen çözüm temsilcinize başvurun.


Dünya çapında 5,000 organizasyon

1 milyondan fazla değerlendirme

Bir temsilci ile konuşun
TestInvite'in kuruluşunuz için uygun bir seçenek olup olmadığını belirleyin