Değerlendirmelerinizi Üst Seviyeye Taşıyın
Doğru planı seçin ve ihtiyacınıza göre ek kredi paketleri alarak deneyiminizi zenginleştirin
Başlangıç

Basit ihtiyaçlar için doğru bir başlangıç

$37 aylık

Faturalandırma: $450/Yıl
Test Kredileri Kredi miktarı 1,000 kredi
Kapasite Kendi sorularınızı oluşturun 250 Kendi testlerinizi hazırlayın 5 Kullanıcı ekleme 2
Destek e-posta
Temel

Gelişmiş değerlendirmeler için temel özellikler

$79 aylık

Faturalandırma: $949/Yıl
Test Kredileri Kredi miktarı 1,000 kredi
Kapasite Kendi sorularınızı oluşturun 1000 Kendi testlerinizi hazırlayın 20 Kullanıcı ekleme 5
Destek e-posta
Uzman Rehberlik
Gelişmiş

Profesyonel destek ile gelişmiş özelliklerden faydalanın

$159 aylık

Faturalandırma: $1908/Yıl
Test Kredileri Kredi miktarı 1,000 kredi
Kapasite Kendi sorularınızı oluşturun 10.000 Kendi testlerinizi hazırlayın 100 Kullanıcı ekleme 10
Destek e-posta & canlı
Kurumsal

Sizin vizyonunuz & bizim özel yaklaşımımız

İLETİŞİME GEÇİN

Özel Anlaşmalar Yasal şartları ve koşulları kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirin.
Özel müşteri danışmanı. Doğrudan iletişim imkanından faydalanın
Özel Geliştirme İhtiyaçlarınıza özel geliştirmeler için teknik ekiplerimizle görüşün.
TestInvite ile başlamak için harika bir yol.
Kendi içeriğinizi oluşturun
25 test sorusu oluşturun, 1 özel test oluşturun ve bir takım arkadaşı hesabı oluşturun.
Hazır testler
Hızlı keşif için hazır ücretsiz testleri kullanın
Ücretsiz danışmanlık
Değerlendirme uzmanlarımızın bir saatlik çevrimiçi danışmanlığıyla platformumuzu daha iyi anlayın.
Tüm test özellikleri
Tüm özelliklerimizi 100 ücretsiz test kredisiyle deneyimleyin.

Kredi Paketleri

Tüm planlar 1000 kredi içerir. İhtiyaca göre daha fazla kredi satın alın, yüksek miktarda kredi alımında indirimlerden faydalanın.
500 ile 4.999 kredi arasında 0.9$/credit
500 credits $450
5.000 ile 19.999 kredi arasında 0.5$/credit 44% indirim
5.000 credits $2.500
20.000 ile 99.999 kredi arasında 0.3$/credit 61% indirim
20.000 credits $7.000
100.000+ kredi 0.2$/credit 78% indirim
100.000 credits $20.000

Yıllık Bütçenizi Hesaplayın

Yıllık harcamanız seçtiğiniz plana ve ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra kredilere bağlıdır. Yılda gerçekleştirdiğiniz test sayısı ve etkinleştirdiğiniz güvenlik seçenekleri, ihtiyacınız olan kredi miktarını belirleyecektir.
ekstra seçenekleri seçin
web kamerası
Ekran
Kopya Tespitleri
Kilitli Tarayıcı
Toplam {{ customTestCreditCost }} kredi her test için
ÖZET
Planınız içerir {{ templateContent.planBasics.includedCredits.toLocaleString('en-US') }} kredi
Gereken Krediler ({{ customTestCreditCost }} x {{ positiveNoOfTestings }}) {{ (customTestCreditCost * calculator.noOfTestings).toLocaleString('en-US') }} kredi
Planınız içerir {{ templateContent.planBasics.includedCredits.toLocaleString('en-US') }} kredi
Ekstra Krediler {{ ((customTestCreditCost * positiveNoOfTestings )-( templateContent.planBasics.includedCredits)) }} kredi
Kalan Kredi Bakiyesi {{ (templateContent.planBasics.includedCredits - (customTestCreditCost * calculator.noOfTestings)).toLocaleString('en-US') }} kredi 0 kredi
FATURALANDIRMA
{{ templateContent.planBasics.name }} plan ${{ templateContent.planBasics.costPerYear.toLocaleString('en-US') }}
Ek krediler ${{ templateContent.extraCost.toLocaleString('en-US') }}
Toplam ${{ templateContent.totalCost.toLocaleString('en-US') }}
5,000'DEN FAZLA KURULUŞA KATILIN Dünyanın dört bir yanındaki şirketler ve kuruluşlar güvenir TestInvite.
Sıkça Sorulan Sorular

Başlamak çok kolay! Ücretsiz deneme sürecinize bir hesap oluşturarak başlayın. Bu, ürünümüzün özelliklerini kendi hızınızda keşfetmenize olanak tanır. Hazır olduğunuzda, ihtiyaçlarınıza en uygun abonelik planını seçmeniz yeterli.


TestInvite, farklı test ihtiyaçlarına ve hacimlerine yönelik basit, esas, gelişmiş ve kurumsal olmak üzere katmanlı abonelik planları sunar. Her plan, bir dizi özellik ve işlevsellik ile birlikte test yapmak için başlangıçta 1000 kredi tahsisini içerir. Kredileriniz tükendiğinde, kolayca kredi paketleri satın alabilirsiniz.


Bir TestInvite kredisi, sistem içinde bir tür para birimi olarak işlev görür. Her kredi, bir adayla bir test yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, kredileriniz değerlendirmeleriniz sırasında gelişmiş güvenlik özelliklerini etkinleştirmek için kullanılır. TestInvite hesabınızda bir kredi bakiyesi bulunmaktadır. Bir test gerçekleştirdiğinizde, sistem kullanılan güvenlik özelliklerine bağlı olarak uygun kredi sayısını düşer. Kredileriniz tükendiğinde, test etmeye devam etmek için ek kredi paketleri satın alabilirsiniz.


İhtiyacınız olan kredi miktarı, yılda gerçekleştirmeyi planladığınız test sayısına ve her bir test sırasında kullanmak istediğiniz güvenlik özelliklerine bağlıdır. Tam kredi gereksiniminizi hesaplamak için, bu sayfanın üstünde bulunan kullanışlı TestInvite Kredi Hesaplayıcısını kullanabilirsiniz. Tahmini test sayısını ve tercih ettiğiniz güvenlik özelliklerini girin, hesaplayıcı otomatik olarak ihtiyacınız olan kredi miktarını belirleyecektir.


Evet, kredi paketlerinde miktar bazlı indirimler sunuyoruz. Satın aldığınız kredi paketi ne kadar büyük olursa, kredi başına yapılan indirim o kadar fazla olur. Mevcut kredi paketlerimizi ve bunların karşılık gelen indirimlerini görmek için lütfen bu sayfanın üstünde bulunan Kredi Paketleri bölümünü ziyaret edin.


Destek hizmetlerimiz, seçtiğiniz abonelik planına göre değişir. Basit ve Esas planlar için, sorularınızla ilgili zamanında yardım almak için e-posta desteği sunuyoruz. Gelişmiş veya Kurumsal planlarımızdan birindeyseniz, ayrıntılı rehberlik ve sorun giderme için e-posta desteğinin yanı sıra canlı toplantılar düzenleme seçeneği de sunuyoruz.


Bilinen tüm kredi kartlarını kullanarak kolaylıkla abonelik ve kredi paketi satın alabilirsiniz. Banka havalesi yoluyla ödemeyi tercih ederseniz, yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.


TestInvite ekibi olarak veri gizliliğini çok ciddiye alıyoruz. GDPR uyumluyuz ve bilgilerinizi korumak için güçlü güvenlik önlemleri kullanıyoruz. Bu önlemler arasında veri şifrelemesi (tüm hassas veriler depolama ve iletim sırasında şifrelenir), güvenli tesisler (sunucularımız kısıtlı erişime sahip güvenli tesislerde bulunmaktadır), çalışan erişim kontrolleri (veri erişimi ihtiyaç duyulan kişilere yetkilendirilmiş personelle sınırlıdır) ve düzenli veri silme (talep üzerine veya belirli bir süre sonra kişisel verileri sileriz, düzenlemelere uygun olarak). Veri koruma uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin.


Kesinlikle! Ücretsiz bir deneme sunuyoruz. Kredi kartı olmadan kaydolabilir ve ürünün özelliklerini keşfedebilirsiniz. Değerlendirme ihtiyaçlarınızla ilgili daha fazla rehberlik isterseniz, ücretsiz bir danışmanlık ve demo oturumu için satış temsilcilerimizden biriyle iletişime geçin.


TestInvite, aynı anda binlerce test katılımcısını idare edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bulut tabanlı sistemimiz, yüksek trafiği karşılamak için otomatik olarak ölçeklendirilir, böylece sorunsuz bir deneyim sağlanır. Ayrıca, test katılımcılarını gruplara ayırma, gerçek zamanlı süreç izleme ve kapsamlı kopya çekmeyi engelleme gibi araçlar sunuyoruz; bu sayede değerlendirmelerinizin güvenilirliğini, çok sayıda katılımcıyla bile koruyabiliyoruz.


Evet, bütün sınavı sizin için yönetebiliriz. Bu hizmetle ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen satış ekibimizle info@testinvite.com adresinden iletişime geçin. Değerlendirmenizin kurulumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa size yardımcı olacaklardır.


TestInvite'ı sürekli olarak geliştirmeye açığız ve geri bildiriminizi bekliyoruz! Ürünümüzle güçlü bir uyum sağlayacak özellik istekleriniz varsa, bunları tartışmaktan mutluluk duyarız. Önerdiğiniz özellikler, geniş müşteri tabanımız için değer kattığı sürece, TestInvite'ı geliştirmek için özel geliştirme seçenekleri sunuyoruz. TestInvite'i ihtiyaçlarınıza daha da uygun hale getirebilecek özel çözümleri keşfetmek için lütfen çözüm temsilcinize başvurun.


Dünya çapında 5,000 organizasyon

1 milyondan fazla değerlendirme

Bir temsilci ile konuşun
TestInvite'in kuruluşunuz için uygun bir seçenek olup olmadığına karar verin