Online Sınav Soru Bankası: Soru Havuzları Oluşturma Programı

Sorularınızı klasörlerde saklayın, etiketler ile sınıflandırın. Sınav hazırlarken dilediğiniz sorulara kolayca ulaşın.

Ücretsiz Dene Demo Talep Et
Soru bankası
soru bankasi klasor etiket secimi

Online Soru Bankası ve Soru Havuzlarının Yönetimi

 • 1

  Sorularınızı sistemli bir şekilde saklayın

  Sorularınızı klasörlerde saklayarak kategorilere ayırın; etikletler ile ilişkilendirek sınıflandırın.

 • 2

  Dilediğiniz sorulara hızla erişin

  Klasör ve etiketler seçerek dilediğiniz sorulara hızlıca ulaşın.

 • 3

  Toplu işlemler ile zaman kazanın

  • Şablonlar kullanarak birçok soruyu tek seferde içeri aktarın.
  • Birçok soruyu tek seferde toplu olarak güncelleyin.
  • Sorularınızı dışarı aktararak kendi bilgisayarınıza kaydedin.
 • 4

  Ekip çalışması ile sorumlulukları paylaşın

  • Farklı roller ile sorumlulukları bölüşün.
  • Soru gönderme, güncelleme ve onaylama gibi süreçler ile çalışma verimliliğini ve kontrolü arttırın.

Sorularınızı
zorluk seviyesine göre
sınıflandırın.

Referanslar
Kimler Sorularını Bizimle Yönetiyor?

Aralarında okulların, hastanelerin ve işe alım ajanslarının da olduğu binlerce kurum sorularını bizimle yönetiyor.

AgeSA Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Sanofi Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Ford Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Migros Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Modsquad Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Yataş Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Southern Cross University Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
University of Delaware Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Merck Test İnvite Test yazılımını kullanıyor
Bugüne kadar gördüğümüz kullanımı en kolay ve pratik soru bankası. Etiket sistemi çok iyi düşünülmüş. 4.000'den fazla soruyu kolayca yönetiyoruz.
Test İnvite Sınav Platformuna referans olan müşteri
Boryana
Yönetici Ortak, EBC
Ücretsiz Dene Demo Talep Et

Online Soru Bankası Yazılımı

Online soru bankası oluşturarak personel işe alımlarında profesyonel bir destek almak ister misiniz? Cevabınız evet ise Testinvite aracılığıyla profesyonel bir deneyim elde edebilir ve şirketiniz için uygun personelleri seçebilirsiniz. Son derece kaliteli, kullanışlı ve modern çözüm önerilerini sizlere sunan Testinvite ile işe alım süreçlerinizi kusursuzlaştırabileceğinizi unutmayın. Birbirinden farklı soru tipleri ile her kurumun ihtiyaçlarını farklı şekilde karşılayan Testinvite, işe alım süreçlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Soruları Bilgisayara Kaydetme

Günümüzde bireylerin ve işletme sahiplerinin en çok yaşadığı problem hazırladıkları dosyaları saklama sorunudur. Testinvite aracılığı ile soruları sistem üzerinde hazırlayabilir ve saklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra soruları bilgisayarınıza da indirebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz zaman sorulara kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Soru Havuzu Oluşturma

Online soru bankası oluşturmak için öncelikle Testinvite’a üye olmalı ve hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra oluşturmak istediğiniz soruları sistem üzerinden kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Soru tiplerini detaylı bir şekilde inceleyerek size en iyi avantajları sağlayacak olan soru tiplerini seçebilir ve en kısa süre içerisinde sorularınızı oluşturabilirsiniz.

Soru Bankası Kataloglama

Online soru bankası aracılığı ile oluşturduğunuz tüm soruları sistemli bir şekilde Testinvite’de saklayabilirsiniz. Tüm sorularınızı soru tiplerine göre ya da personel departmanına göre kataloglara ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra kataloglama işlemleri ile sorulara son derece hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir ve dilediğiniz zaman soruları kullanabilirsiniz.

Toplu İşlemler

Toplu işlemler kapsamında çeşitli şablonlar kullanarak pek çok soruyu aynı anda içe aktarabilirsiniz. Bu sayede tüm sorularla tek tek uğraşmanıza gerek kalmaz. Bunun yanı sıra hazırladığınız tüm sorularda güncelleme yapmak istemeniz durumunda soruları tek tıkla güncelleyebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de emekten önemli bir şekilde tasarruf elde edebilir, hazırladığınız soruları kendi bilgisayarınız da kolayca saklayabilirsiniz.

Verimli ve Kolay Kullanım

İşletmeler bir soru sistemi kullanırken en çok kolay, pratik ve anlaşılır bir sistem olmasına dikkat etmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen soru bankası sistemleri arasında yer alan Testinvite aracılığı ile soru bankanızı son derece basit bir şekilde hazırlayabilir ve personel işe alımlarına yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Kaliteli, kullanışlı ve bir o kadar da modern bir çözüm olmayı başaran bu altyapı sayesinde siz de işe alımlarda kaliteye odaklanabileceksiniz. İşe alım sırasında her kurumun personelden beklentileri farklıdır. Hatta kurumların çoğu farklı pozisyonlar için çeşitli işe alım süreçlerine başvurur. Kurum içerisinde hangi pozisyonun açık olduğu ve ne tür bir adayla yola devam edileceğine göre testlerin özelleştirilmesi gerekir. Testinvite bu noktada kuruma göre entegrasyon sağlayabilmesiyle fark yaratır. Bu sayede hemen her kurumun kendi iç dinamiklerine uygun bir çözüm üretmesi de mümkündür.

Siz de işe alım süreçlerinizle alakalı size özel bir çözüm için online soru bankası imkanlarından fayda sağlamaya başlayın. Üstelik dilediğiniz zaman testleri hazırlayın ve soru bankalarını bilgisayarınıza kaydedin.