Testinvite Web Sitesi

Kullanım Koşulları

Son güncellenme tarihi: 2 Aralık 2020

LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE BU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ

Bu koşullarda neler var?

Bu koşullar https://www.testinvite.com (“sitemiz”) web sitemizin kullanma şartlarını içermektedir.

Biz kimiz ve bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

https://www.testinvite.com Vanilya Elektronik Hizmetler ve Bilişim Tic. A.Ş ("Biz") tarafından işletilmektedir. Şirketimiz İstanbul Ticaret Sicili'nde 926625 şirket numarası ile kayıtlı olup, kayıtlı ofisimiz Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No: 29, Zincirlikuyu, Şişli, İstanbul, Türkiye adresinde bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen info@testinvite.com adresine e-posta gönderiniz.

Sitemizi kullanarak bu koşulları kabul etmektesiniz

Sitemizi kullanmanız bu kullanım koşullarını ve bunlara uygun davranmayı kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız, sitemizi kullanmamalısınız.

Sizin için geçerli olabilecek başka şartlar da var

Bu kullanım koşulları, sitemizi kullanımınız için de geçerli olan aşağıdaki ek koşullara atıfta bulunmaktadır:

Sitemizden hizmet almak için bir hesap oluşturursanız, Hizmet Temini için Hüküm ve Koşullarımız da geçerli olacaktır.

Bu şartlarda değişiklik yapabiliriz

Bu şartları zaman zaman değiştiriyoruz. Sitemizi her kullanmak istediğinizde, o zaman geçerli olan şartları anladığınızdan emin olmak için lütfen bu şartları kontrol edin. Bu şartlar en son 2 Aralık 2020'de güncellenmiştir.

Sitemizde değişiklikler yapabiliriz

Ürünlerimizdeki değişiklikleri, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını ve iş önceliklerimizi yansıtmak için sitemizi zaman zaman güncelleyebilir ve değiştirebiliriz.

Sitemizi askıya alabilir veya geri çekebiliriz

Sitemiz ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

Sitemizin veya içindeki herhangi bir içeriğin her zaman kullanılabilir veya kesintisiz olacağını garanti etmiyoruz. Ticari ve operasyonel nedenlerle sitemizin tamamının veya herhangi bir bölümünün kullanılabilirliğini askıya alabilir veya geri çekebilir veya kısıtlayabiliriz. Herhangi bir askıya alma veya geri çekme konusunda size makul bir bildirimde bulunmaya çalışacağız.

İnternet bağlantınız üzerinden sitemize erişen tüm kişilerin bu kullanım koşulları ve diğer geçerli hüküm ve koşullardan haberdar olmalarını ve bunlara uymalarını sağlamaktan da siz sorumlusunuz.

Hesap bilgilerinizi güvende tutmalısınız

Güvenlik prosedürlerimizin bir parçası olarak bir kullanıcı tanımlama kodu, şifre veya başka bir bilgi seçerseniz veya size verilirse, bu bilgileri gizli olarak ele almalısınız. Bunu herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmemelisiniz.

Makul görüşümüze göre bu kullanım koşullarının herhangi bir hükmüne uymadığınız takdirde, sizin tarafınızdan seçilmiş veya bizim tarafımızdan tahsis edilmiş herhangi bir kullanıcı tanımlama kodunu veya şifresini herhangi bir zamanda devre dışı bırakma hakkına sahibiz.

Kullanıcı tanımlama kodunuzu veya şifrenizi sizden başka birinin bildiğini biliyorsanız veya bundan şüpheleniyorsanız, derhal bize haber vermelisiniz.

Sitemizdeki materyalleri nasıl kullanabilirsiniz?

Sitemizde yayınlanan metin, içerik, fotoğraf, video, ses ve grafik gibi eserlerin tüm fikri mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibi biziz. Bu eserler dünya çapında yasalar ve anlaşmalarla korunmaktadır. Bu tür tüm haklar saklıdır. Geçerli tüm telif haklarına, ticari markalara ve diğer yasalara ve ayrıca sitede yer alan tüm ek telif hakkı bildirimlerine veya kısıtlamalarına uymayı kabul etmektesiniz.

Sitemizdeki herhangi bir sayfanın/sayfaların kişisel kullanımınız için bir kopyasını yazdırabilir ve özetlerini indirebilir ve kuruluşunuzdaki diğer kişilerin dikkatini sitemizde yayınlanan içeriğe çekebilirsiniz.

Bastırdığınız veya indirdiğiniz herhangi bir materyalin kağıt veya dijital kopyalarını herhangi bir şekilde değiştirmemelisiniz ve herhangi bir çizim, fotoğraf, video veya ses dizisini veya herhangi bir grafiği eşlik eden herhangi bir metinden ayrı kullanmamalısınız.

Sitemizdeki içeriğin yazarları olarak durumumuz (ve tanımlanmış katkıda bulunanların durumu) her zaman kabul edilmelidir.

Sitemizdeki içeriğin hiçbir bölümünü bizden veya lisans verenlerimizden lisans almadan ticari amaçlarla kullanmamalısınız.

Sitemizin herhangi bir bölümünü bu kullanım şartlarını ihlal ederek yazdırır, kopyalar veya indirirseniz, sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erer ve kendi takdirimize bağlı olarak, yaptığınız malzemelerin tüm kopyalarını iade etmeniz veya imha etmeniz gerekir.

Bağlantı verdiğimiz web sitelerinden sorumlu değiliz.

Sitemizin üçüncü şahıslar tarafından sağlanan diğer sitelere ve kaynaklara bağlantılar içerdiği durumlarda, bu bağlantılar yalnızca bilginize sunulmaktadır. Bu tür bağlantılar, bu bağlantılı web sitelerinin veya onlardan edinebileceğiniz bilgilerin tarafımızca onaylandığı şeklin de yorumlanmamalıdır.

Bu sitelerin veya kaynakların içeriği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur.

Siteyi kullanımınızın riskinin tamamen size ait olduğunu ve sitenin ve içerik, hizmetler, mallar veya reklamlar ("Öğeler") dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere içerdiği her şeyin bir "OLDUĞU GİBİ" sağlandığını kabul etmektesiniz. " ve "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" esasına göre, site ve Öğeler ile ilgili olarak açık veya zımni herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın, zımni beyanlar, garantiler veya satılabilirlik koşulları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ihlal, unvan, belirli bir amaca veya kullanıma uygunluk, performans, kullanılabilirlik, zamanlılık, doğruluk veya eksiksizlik.

Sözleşmeden, haksız fiilden (ihmal dahil), yasal görev ihlalinden veya öngörülebilir olsa bile, aşağıdakilerden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya hasardan size karşı sorumlu olmayacağız:

  • Sitemizin kullanımı veya kullanılamaması; veya
  • Sitemizde görüntülenen herhangi bir içeriğin kullanımı veya bunlara güvenilmesi.

Özellikle, aşağıdakilerden sorumlu olmayacağız:

  • kar, satış, iş veya gelir kaybı;
  • iş kesintisi;
  • beklenen tasarruf kaybı;
  • herhangi bir dolaylı veya sonuçsal kayıp veya hasar.

İster tüketici olun, ister iş kullanıcısı olun:

  • Yasa dışı olacağı durumlarda size karşı olan sorumluluğumuzu hiçbir şekilde dışlamayız veya sınırlandırmayız.
  • Size herhangi bir ürün veya hizmetin tedarik edilmesinin bir sonucu olarak ortaya çıkan sorumluluk için, Hizmet Temini için Hüküm ve Koşullarımızda belirtilecek olan farklı sınırlamalar ve sorumluluk muafiyetleri geçerli olacaktır.

Beyanlar ve Garantiler

Şunları beyan, garanti ve taahhüt etmektesiniz: (i) bu sözleşmeyi akdetme yetki ve yetkisine sahip olduğunuzu; (ii) yürürlükteki yasalar uyarınca yasal olarak bağlayıcı sözleşmeler yapabilir; (iii) işbu Sözleşme kapsamında verilen hakları herhangi bir yasa dışı amaç için kullanmayacaktır; ve (iv) siteyi yalnızca bu Koşullarda belirtildiği şekilde ve yasalara uygun olarak kullanacaktır.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanabiliriz?

Kişisel bilgilerinizi yalnızca Gizlilik Politikamızda belirtildiği şekilde kullanacağız.

Sitemize içerik yükleme

Bu tür herhangi bir katkının bu şartlara ve yasalara uygun olduğunu ve bu garantinin herhangi bir ihlali için bize karşı sorumlu olacağınızı ve bizi tazmin edeceğinizi garanti edersiniz. Bu, garanti ihlaliniz sonucunda maruz kaldığımız herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olacağınız anlamına gelir.

Sitemize yüklediğiniz herhangi bir içerik, gizli ve tescilli olmayan içerik olarak kabul edilecektir. İçeriğinizdeki tüm mülkiyet haklarınız sizde kalır, ancak bu içeriği kullanmak, depolamak ve kopyalamak ve dağıtmak ve üçüncü taraflara sunmak için bize sınırlı bir lisans vermeniz gerekmektedir.

Ayrıca, sitemize sizin tarafınızdan gönderilen veya yüklenen herhangi bir içeriğin fikri mülkiyet haklarını veya gizlilik haklarını ihlal ettiğini iddia eden herhangi bir üçüncü tarafa kimliğinizi ifşa etme hakkımız da bulunmaktadır.

Bize göre, gönderiniz yasalara uygun değilse, sitemizde yaptığınız herhangi bir gönderiyi kaldırma hakkına sahibiz.

İçeriğinizin güvenliğini sağlamak ve yedeklemekten yalnızca siz sorumlusunuz.

Virüslerden biz sorumlu değiliz ve onları tanıtmamalısınız.

Sitemizin hatalardan veya virüslerden arınmış veya güvenli olacağını garanti etmiyoruz.

Sitemize erişmek için bilgi teknolojinizi, bilgisayar programlarınızı ve platformunuzu yapılandırmaktan siz sorumlusunuz. Kendi virüs koruma yazılımınızı kullanmalısınız.

Kötü niyetli veya teknolojik olarak zararlı olan virüsleri, truva atlarını, solucanları, mantık bombalarını veya diğer materyalleri bilerek sokarak sitemizi kötüye kullanmamalısınız. Sitemize, sitemizin depolandığı sunucuya veya sitemize bağlı herhangi bir sunucu, bilgisayar veya veritabanına yetkisiz erişim sağlamaya çalışmamalısınız. Hizmet reddi saldırısı veya dağıtılmış hizmet reddi saldırısı yoluyla sitemize saldırmamalısınız. Bu tür bir ihlali ilgili kolluk kuvvetlerine bildireceğiz ve kimliğinizi onlara ifşa ederek bu makamlarla işbirliği yapacağız. Böyle bir ihlal durumunda, sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erecektir.

Sitemize bağlantı vermeyle ilgili kurallar

Adil ve yasal bir şekilde ve itibarımıza zarar vermemek veya bundan faydalanmamak kaydıyla ana sayfamıza bağlantı verebilirsiniz.

Hiçbirinin olmadığı yerde bizim tarafımızdan herhangi bir ilişkilendirme, onay veya onay önerecek şekilde bir bağlantı kurmamalısınız.

Size ait olmayan herhangi bir web sitesinde sitemize bağlantı kurmamalısınız.

Sitemiz başka bir sitede çerçevelenmemeli ve sitemizin ana sayfası dışında herhangi bir bölümüne bağlantı oluşturulmamalıdır.

Haber vermeksizin bağlantı iznini geri çekme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bağlantı verdiğiniz web sitesi her bakımdan yasalara uygun olmalıdır.

Herhangi bir anlaşmazlık için hangi ülkenin yasaları geçerlidir?

Lütfen bu kullanım koşullarının, konusunun ve oluşumunun Türk yasalarına tabi olduğunu unutmayın. Siz ve biz, İstanbul merkez mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine sahip olacağı konusunda hemfikiriz.