42 Bilişim online işe alım sınavları için Test Invite'ı tercih etti
Nisan, 2019
42 Bilişim: Mobil dönüşümler ile işletmelere güç saglayan, yenilikçi bir dijital teknoloji şirketi olan 42 Bilişim, kazandıran perakende stratejileri için kullanıma hazır ürünler ve destek sunuyor.
42 Bilişim A.Ş., kurucu ortaklarının, kariyer başlangıçlarından itibaren kendilerini geliştirme ve sorumluluk aldıkları projelerde maksimum oranda katma değer yaratarak işleri gerçekleştirme vizyonları sayesinde artarak devam edan başarıları ile sürekli büyümektedir. 42 özellikle Oracle uygulamalarında Türkiye'de çözüm üreten çok önemli şirketlerden birisi olmuştur. 42 süreç içerisinde geliştirdiği projeler ve vermiş olduğu hizmetler ile özellikle perakende sektörü ihtiyaçlarına yönelik olarak uzmanlaşmış ve bu sektör için bütünleşik projeler geliştirip hizmetler üretmektedir. 42 kurucularının sahip oldukları değerleri, bilgi ve birikimleri firma bünyesine katılan tüm ekip arkadaşlarına aktarması ile toplam hizmet kalitesi ve maksimum müşteri memnuniyeti anlayışına dayalı kurum kültürü ve iş yapma felsefesi oluşturmuştur. Bu sayede sürekli yükselen bir kalite anlayışı ile iş ortaklarının beklentilerini maksimum oranda karşılayarak sektörünün lider kuruluşlarına hizmet vermeyi başarmış ve vermiş olduğu hizmetler konusunda özellikle tercih edilen firma olmuştur.
Test Invite'ı hangi amaçla kullanıyor? 42 Bilişim, sunduğu yazılım çözümlerinin geliştirilmesinde rol alacak, analitik yetenekleri yüksek, kendini geliştirmeye açık ve öğrenmeye yatkın yeni yazılımcıları ekibine katmak istiyor. Doğru adayları tespit edebilmek için iş başvurusunda bulunan adaylara Test Invite'ın Analitik Yetenekler testini online uyguluyor.
Sınavların uygulandığı pozisyonlar:
  • Android/Java Developer
  • Java Yazılım Uzmanı
  • Yazılım Destek Elemanı
  • İş Analisti