Sınav Süreçleri Yönetimi

Test Invite Sınav Platformu, hazırlamış olduğunuz sınavların, çok farklı senaryo ve ihtiyaçlara göre özelleştireceğiniz bir süreç içerisinde alınabilmesini sağlar.

Sınavların alınması sürecinin yönetimi başlıca 4 ana grup işlemden oluşur.

  1. SINAVA KABUL ŞARTLARI: Sınavı kimler, ne zaman alabilecek? Sınava katılım ücreti olacak mı? Bu kişiler sınava nasıl kabul edilecek?
  2. AŞAMALAR ve GÜVENLİK: Sınav süreci kaç aşamadan oluşacak? Her bir aşamanın başlangıç ve bitiş tarihleri ne olacak? Sınavlarda tam ekran zorunluluğu, video kaydı, fotoğraf çekimi gibi güvenlik yöntemlerinden hangileri uygulanacak? Adaylar her bir sınavı kaç defa alabilecek? Hangi koşullar sağlanırsa aday sınavlara devam edebilecek?
  3. DAVETİYELER: Kimlere davetiye e-postaları gönderilecek? E-posta içeriklerinde hangi aday bilgileri / sınava erişim bilgileri bulunacak?
  4. TAKİP: Adayların sınav esnasında canlı takibi. Kim hangi bölümde ve sayfada; kaç soru cevapladı; web kamera görüntüsünün canlı izlenmesi.
info
İçerik Özeti
Online Sınav Yapma: Sınav Süreç Yönetimi
Online sınav süreçleri yönetiminde ne tür seçenekler var? Ne tür sınav süreçleri yönetilebilir? Farklı senaryo ve ihtiyaçlara göre sınav süreci nasıl özelleştirilebilir?
tr/en-iyi-online-sinav-sistemi-platform-ozellikleri/sinav-yapma/index
Sınav Uygulamasını Aç