E-Sınav Salonu: Kurumsal Sınavları İnternetten Yapma
Kullanıcıları tanıyabilmek için Çerez (cookie) kullanıyoruz. Privacy Policy
Ücretsiz Deneyin
Sınav Sistemi Nasıl Çalışıyor Deneyimleyin

E-Sınav Salonu: Kurumsal Sınavları İnternetten Yapma

E-Sınav salonu, hazırlamış olduğunuz kurumsal sınavların, çok farklı senaryo ve ihtiyaçlara göre özelleştireceğiniz güvenli bir süreç içerisinde internetten alınabilmesini sağlar.

Sınavların alınması sürecinin yönetimi başlıca 4 ana grup işlemden oluşur.

  1. SINAVA KABUL ŞARTLARI: Sınavı kimler, ne zaman alabilecek? Sınava katılım ücreti olacak mı? Bu kişiler sınava nasıl kabul edilecek?
  2. AŞAMALAR ve GÜVENLİK: Sınav süreci kaç aşamadan oluşacak? Her bir aşamanın başlangıç ve bitiş tarihleri (saatleri) ne olacak? Sınavlarda tam ekran zorunluluğu (kilidi), video kaydı, fotoğraf çekimi gibi güvenlik yöntemlerinden hangileri uygulanacak? Katılımcılar her bir sınavı kaç defa alabilecek? Hangi koşullar sağlanırsa katılımcılar sınavlara devam edebilecek?
  3. DAVETİYELER: Kimlere sınav davetiye e-postaları gönderilecek? E-posta içeriklerinde hangi katılımcı bilgileri / sınava erişim bilgileri bulunacak?
  4. TAKİP: Katılımcıların sınav esnasında canlı takibi. Kim hangi bölümde ve sayfada; kaç soru cevapladı; web kamera görüntüsünün canlı izlenmesi.
info
İçerik Özeti
E-Sınav Salonu: Kurumsal Sınavları İnternetten Yapma
Online sınav süreçleri yönetiminde ne tür seçenekler var? Ne tür sınav süreçleri yönetilebilir? Farklı senaryo ve ihtiyaçlara göre sınav süreci nasıl özelleştirilebilir?
tr/en-iyi-online-sinav-sistemi-platform-ozellikleri/sinav-yapma/index
Ücretsiz Dene