Süre Limitli Sınav Bölüm Sayfa ve Sorular
Kullanıcıları tanıyabilmek için Çerez (cookie) kullanıyoruz. Privacy Policy
Ücretsiz Deneyin
Sınav Sistemi Nasıl Çalışıyor Deneyimleyin

Süre Limitleri

Test Invite Sınav Editörü 3 farklı seviyede süre limiti belirleyebilmenizi sağlar. Süre limiti ilgili kısım için kısıtlı bir zaman verir ve bu zaman içerisinde sayaç geri sayar ve ekranda kalan süre gösterilir.

  1. Sınav İçin Süre Limiti: Verilen süre içerisinde sınav bitirilmelidir. Eğer katılımcı sınavı verilen süre içerisinde bitirmez ise, sınav otomatik sonlanır.
  2. Bölümler İçin Süre Limitleri: Her bölüme süre limiti tanımlanabilir. Eğer süre limiti tanımlanmış ise bölüm belirlenen süre içerisinde bitirilmelidir. Eğer bölüm verilen zaman içinde bitirilmezse, verilen süre dolduğunda bölüm otomatik sonlanır ve sıradaki bölüme otomatik geçilir.
  3. Sayfalar İçin Süre Limiti: Her sayfaya süre limiti verilebilir. Eğer sayfaya bir süre limiti verilmiş ise, verilen süre içerisinde sayfadaki sorular cevaplanmalıdır. Sayfanın süre limiti bittiğinde, mevcut verilmiş cevaplar geçerli sayılarak sıradaki sayfaya geçilir.

Sınav bölümlerinin başına bilgilendirme içeriği girdiğinizde, süre limiti bu içerik okunduktan sonra başlatılır.

info
İçerik Özeti
Süre Limitli Sınav Bölüm Sayfa ve Sorular
Sınava süre limiti belirlenebilir mi? Sınav bölümleri için ayrı-ayrı süre limiti konabilir mi? Sayfalara ve sorulara süre kısıtlaması getirilebilir mi?
tr/en-iyi-online-sinav-sistemi-platform-ozellikleri/sinav-hazirlama/sure-limitleri-geri-sayim-sayaci
Ücretsiz Dene