Online Sınav Hazırlama

Test Invite Sınav Editörü hem basit hem de karışık sınavları aynı kolaylıkla adım-adım hazırlayabilmenizi sağlar.

Tamamen online bir arabirim üzerinden çalışan sınav editörü sınav hazırlarken yapacağınız değişiklikleri otomatik kaydeder.

Online Sınav Hazırlayıcı, soru bankası ile entegre çalışır. Bu şekilde soru bankasındaki soruları hızlıca sınavlarınıza ekleyebilir, kısa sürede sınavlar oluşturabilirsiniz.

Online Sınav Editörü, profesyonel - son derece karışık tasarımlı sınavları hayata geçirebilmenizi sağlar. Hazırlayacağınız sınavları bölümlere ayırabilir, bölüm ve sayfalara süre limitleri tanımlayabilir, kullanıcının sınav süresince ileri-geri gidebilme kurallarını belirleyebilir; bölüm, sayfa ve soruların her aday için karışık sıralanmasını sağlayabilir, soru bankasından sorular ekleyebilir, soru bankasından rastgele soruların seçilmesini ayarlayabilir, sınava resim, ses (audio), video gibi içerikler ekleyebilir, sınav sorularının puanlarını ağırlıklandırabilirsiniz.

info
İçerik Özeti
Sınav Hazırlama Editörü: Online Sınav Sisteminde Sınav Yaratın
Nasıl online sınavlar hazırlayabilirim? Bölümlere ayırma, süre limitleri, sayfa sıralaması, puanlandırma, ileri-geri gitme ile profesyonel sınavlar hazırlamaya ilişkin her şey
tr/en-iyi-online-sinav-sistemi-platform-ozellikleri/sinav-hazirlama/index
Sınav Uygulamasını Aç